Aflofarm Paracetamol syrop 0,12g/5ml 100ml

Aflofarm Paracetamol syrop 0,12g/5ml 100ml

6,27 

Zobacz cenę

Aflofarm Paracetamol syrop 0,12g/5ml 100ml

Paracetamol syrop 0,12g/5ml 100mlAflofarm Paracetamol to lek w postaci zawiesiny doustnej o smaku truskawkowym, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Lek jest wskazany do stosowania w przypadku gorączki, na przykład w przeziębieniu i grypie oraz w bólach różnego pochodzenia o małym i umiarkowanym nasileniu. Substancją czynną leku jest paracetamol. WskazaniaGorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.Bóle różnego pochodzenia o małym i umiarkowanym nasileniu: bóle głowy, bóle zębów, bóle związane z ząbkowaniem, bóle po zabiegach stomatologicznych  i chirurgicznych, bóle mięśniowe, bóle kostno-stawowe.

Dawkowanie:Dzieci od 3. do 12. miesiąca życia: 2,5-5 ml zawiesiny.Dzieci od 1. do 6. roku życia: 5-10 ml zawiesiny.Dzieci od 6. do 12. roku życia: 10-20 ml. Przed użyciem wstrząsnąć.Nie należy podawać leku częściej niż co 4 godziny, maksymalnie do 4 dawek na dobę.

Skład:5 ml zawiesiny zawiera:substancję czynną: paracetamol 120 mg,substancje pomocnicze: polisorbat 80, sacharoza, guma ksantan, sacharyna sodowa, sodu benzoesan, kwas cytrynowy bezwodny, czerwień koszenilowa (E 124), substancja poprawiająca smak i zapach truskawkowa (AR 0012/F), woda oczyszczona.

***Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwe stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

uht co oznacza, zdrowy ferment, kawa zamiast soli, po ilu schodzi alkohol, kurkuma z miodem, kminek dzialania uboczne, mieszanka bakaliowa, uzdrovisko krem, zdrowe węglowodany na kolacje, śmierdzacy owoc, bob czas gotowania, herbata z lukrecją, gałka muszkatołowa po angielsku, zdrowe pasty do zębów

yyyyy

Aflofarm Dzieci i niemowlęta

Logowanie